GERÇEK AŞK KAPIYI BİRKERE ÇALAR
LÜTFEN EMEĞİMİZE SAYĞI GÖSTERİP ÜYE OLUNUZ SEVGİLERİMİZLE
L.O.V.E.B.O.O.K
LÜTFEN EMEĞİMİZE SAYĞI GÖSTERİP ÜYE OLUNUZ SEVGİLERİMİZLE
L.O.V.E.B.O.O.K
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞGELDİNİZ

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» FERDİ TAYFUR --- SANMA SANA GERİ DÖNERİM CLİP
bir iyi birde kötü haber... Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 11:03 am tarafından yorgun06

» KİM ARABASINI BURDA YIKATTIRMAK İSTER :)
bir iyi birde kötü haber... Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 11:02 am tarafından yorgun06

» ---- SATILIK AV KÖPEKLERİ ---- TAVŞANCI KÖPEKLER
bir iyi birde kötü haber... Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 3:26 pm tarafından İSACAN

» FACEBOOK DEHŞETİ
bir iyi birde kötü haber... Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 10:36 am tarafından İSACAN

» AŞK-I MEMNU DİZİSİ FİNALİ... ROMANIN SON KISMI
bir iyi birde kötü haber... Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 6:52 pm tarafından İSACAN

» SEN YAŞA DİYE
bir iyi birde kötü haber... Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 6:05 pm tarafından İSACAN

» ASTIM HASTALIĞININ ÇARESİ
bir iyi birde kötü haber... Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 12:59 pm tarafından İSACAN

» Whitney Houston - I Will Always Love You ---UNUTULMAZ BODYGUARD
bir iyi birde kötü haber... Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 11:55 am tarafından girl_nez07

» CENGİZ KURTOGLU -- SENİN ESERİN VE SENSİZ KUTLADIM 2 CLİP
bir iyi birde kötü haber... Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 11:53 am tarafından gulay_deniz

» K A L B İ N İ N S A H İ B İ
bir iyi birde kötü haber... Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 11:50 am tarafından gülizar

» Domuz Gribinden Korunma Önerileri
bir iyi birde kötü haber... Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 11:49 am tarafından gülizar

» CÜBBELİ AHMET HOCA---TEKE TEK PROGRAMI
bir iyi birde kötü haber... Icon_minitimePaz Ocak 03, 2010 4:54 pm tarafından İSACAN

» DELİKANLI SÖZLER--HARBİ SÖZLER
bir iyi birde kötü haber... Icon_minitimeCuma Kas. 06, 2009 12:14 pm tarafından İSACAN

» SEVGİ SÖZLERİ-AŞK SÖZLERİ
bir iyi birde kötü haber... Icon_minitimeCuma Kas. 06, 2009 12:13 pm tarafından İSACAN

» ALACAKARANLIK - TWILIGHT ***SÜPER FİLM
bir iyi birde kötü haber... Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 3:22 pm tarafından nanek_cyprus

» Zeki Kadınlara Saygılarımla:))))
bir iyi birde kötü haber... Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 3:20 pm tarafından gulay_deniz

» ŞANSIMA BAK --- GÜZEL BİR KOMEDİ AŞK
bir iyi birde kötü haber... Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 3:19 pm tarafından seninle_mutluyum

» bir iyi birde kötü haber...
bir iyi birde kötü haber... Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 3:46 pm tarafından StuBBorN

» ÇILGIN AŞK ADASI FİLM SEYRET
bir iyi birde kötü haber... Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 1:05 pm tarafından gulay_deniz

» BAKICI - THE SITTER FİLM SEYRET
bir iyi birde kötü haber... Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 1:04 pm tarafından seninle_mutluyum

Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 75 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 2:41 am tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 164 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: omernet

Kullanıcılarımız toplam 646 mesaj attılar bunda 318 konu
En iyi yollayıcılar
İSACAN (328)
bir iyi birde kötü haber... I_vote_lcapbir iyi birde kötü haber... I_voting_barbir iyi birde kötü haber... I_vote_rcap 
S_e_R_D_a_R (162)
bir iyi birde kötü haber... I_vote_lcapbir iyi birde kötü haber... I_voting_barbir iyi birde kötü haber... I_vote_rcap 
ayşenur26 (23)
gülizar (22)
StuBBorN (17)
GİZEMLİ (15)
gulay_deniz (14)
Fethan (11)
girl_nez07 (11)
gizemli_peri (9)
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
MUSİC@İSACAN

bir iyi birde kötü haber...

YazarMesaj
StuBBorN

StuBBorN

Kadın
yaptığınız iş : öğrenci
nick : StuBBorN

bir iyi birde kötü haber... Empty
MesajKonu: bir iyi birde kötü haber...   bir iyi birde kötü haber... Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 3:46 pm

60´lı yaşlarına gelmiş iki adam, bir ömür boyu birbirlerinin en iyi dostu olmuşlardı... Derken bir gün bir tanesi ağır hasta oldu.. Ölüm döşeğindeyken yanında yine en iyi dostu vardı ve ona fısıldadı: "Bana bir iyilik yap olur mu... cennete gittikten sonra orda futbol oynanıyorsa lütfen bir şekilde bana haber ver.." Öteki " Tamam..."dedi.. "Bütün hayatım boyunca en iyi dostum sendin, bunu senin için yapacağım.." Ve birkaç dakika sonra da öldü...Bir hafta sonra adam uyurken birden arkadaşının sesini duydu: "Dostum.....sana bir iyi bir de kötü haberim var..."Öteki hemen sordu: "İyi haber nedir? " "Cennette futbol oynanıyor....." "BU HARİKA...!!! Peki kötü haber nedir???" "Yarınki maçta kalede sen varsın..."

Kendisini fare zannettiği için ailesi tarafından bir akıl hastanesine yatırılan adam, birkaç yıllık bir tedavinin
ardından; iyice kendine gelmiş. Doktorlar, artık taburcu etmeyi düşündükleri hasta ile son bir görüşme

yaparak,iyileştiğinden emin olmak istemişler. Adama sormuşlar:

-"Söyle bakalım; sen insan mısın, fare misin?" Adam gülümsemiş:

-"Doktor bey, o günleri geride bıraktım. Elbette ki ben bir insanım." Doktorlar, içleri rahatlayarak:

-"Tamam o zaman, artık burada kalmana gerek kalmadı", demişler ve çıkış belgelerini uzatmışlar. Birkaç dakika

sonra, gruptaki doktorlardan biri bahçeye çıktığında, adamı bir ağacın arkasına saklanır halde görmüş.

-"N´oldu yahu? Sıkılmadın mı buradan, çıksana, git özgürlüğün tadını çıkar!
"
-"İyi de doktor bey, orada bir kedi var!"

-"Eee, ne olmuş kedi varsa; hani sen artık bir fare olmadığını biliyordun?"

-"Ya doktor bey, ben fare olmadığımı biliyorum da; kedi benim fare olmadığımı nereden bilecek?"

Yolculuktan dönen Idris, kahvede oturanlara sordu :
- Yahu pizum Temel nasil öldi?
- Kalpten cittu, dediler.
- Vasiyetu filan var miydu?
- Var idu. "Beni denize gömün" demis idu.
- Cömdünüz mü?
- Cömdük amma, mezarinu kazarken çok kayip verduk

bir kadınla bir adam ayrı ayrı arabalarında giderken çarpışırlar.ikisininde arabaları mahvolur
ama şans eseri ikiside hiç yara almadan kurtulur.arbalarından sürünerek çıkarken kadın adama bakıp

:arabalarımız mahvoldu ama ikimizede bişey olmadı.bu belkide tanışıp dost olup hayatımızın sonuna

kadar huzur içinde birlikte yaşamamız için bir işarettir.der müthiş heycanlanan adam:evet galiba haklısın

diye cevap verir şaşkınlıkla.bak arabam hurdaya döndü ama bir şişe şarap sağlam bu kesin bir işaret

bu şarabı içip şansımızı kutlamalıyız diye devam eden kadın şarap şişesini adama uzatır adam şişeyi alır açar

ve yarısını içip kadına verir.kadın hemen şişenin mantarını kapatıp adama geri uzatır.bunun üzerine adam sorar

sen içmeyecekmisin. kadın cevap verir.

hayır ben polisi bekleyeceğim!..Very Happy

bir iyi birde kötü haber...
1 sayfadaki 1 sayfası