GERÇEK AŞK KAPIYI BİRKERE ÇALAR
LÜTFEN EMEĞİMİZE SAYĞI GÖSTERİP ÜYE OLUNUZ SEVGİLERİMİZLE
L.O.V.E.B.O.O.K
LÜTFEN EMEĞİMİZE SAYĞI GÖSTERİP ÜYE OLUNUZ SEVGİLERİMİZLE
L.O.V.E.B.O.O.K
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞGELDİNİZ

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» FERDİ TAYFUR --- SANMA SANA GERİ DÖNERİM CLİP
@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 11:03 am tarafından yorgun06

» KİM ARABASINI BURDA YIKATTIRMAK İSTER :)
@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 11:02 am tarafından yorgun06

» ---- SATILIK AV KÖPEKLERİ ---- TAVŞANCI KÖPEKLER
@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 3:26 pm tarafından İSACAN

» FACEBOOK DEHŞETİ
@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 10:36 am tarafından İSACAN

» AŞK-I MEMNU DİZİSİ FİNALİ... ROMANIN SON KISMI
@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 6:52 pm tarafından İSACAN

» SEN YAŞA DİYE
@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 6:05 pm tarafından İSACAN

» ASTIM HASTALIĞININ ÇARESİ
@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 12:59 pm tarafından İSACAN

» Whitney Houston - I Will Always Love You ---UNUTULMAZ BODYGUARD
@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 11:55 am tarafından girl_nez07

» CENGİZ KURTOGLU -- SENİN ESERİN VE SENSİZ KUTLADIM 2 CLİP
@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 11:53 am tarafından gulay_deniz

» K A L B İ N İ N S A H İ B İ
@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 11:50 am tarafından gülizar

» Domuz Gribinden Korunma Önerileri
@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 11:49 am tarafından gülizar

» CÜBBELİ AHMET HOCA---TEKE TEK PROGRAMI
@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimePaz Ocak 03, 2010 4:54 pm tarafından İSACAN

» DELİKANLI SÖZLER--HARBİ SÖZLER
@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimeCuma Kas. 06, 2009 12:14 pm tarafından İSACAN

» SEVGİ SÖZLERİ-AŞK SÖZLERİ
@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimeCuma Kas. 06, 2009 12:13 pm tarafından İSACAN

» ALACAKARANLIK - TWILIGHT ***SÜPER FİLM
@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 3:22 pm tarafından nanek_cyprus

» Zeki Kadınlara Saygılarımla:))))
@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 3:20 pm tarafından gulay_deniz

» ŞANSIMA BAK --- GÜZEL BİR KOMEDİ AŞK
@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 3:19 pm tarafından seninle_mutluyum

» bir iyi birde kötü haber...
@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 3:46 pm tarafından StuBBorN

» ÇILGIN AŞK ADASI FİLM SEYRET
@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 1:05 pm tarafından gulay_deniz

» BAKICI - THE SITTER FİLM SEYRET
@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 1:04 pm tarafından seninle_mutluyum

Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 75 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 2:41 am tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 164 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: omernet

Kullanıcılarımız toplam 646 mesaj attılar bunda 318 konu
En iyi yollayıcılar
İSACAN (328)
@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ I_vote_lcap@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ I_voting_bar@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ I_vote_rcap 
S_e_R_D_a_R (162)
@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ I_vote_lcap@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ I_voting_bar@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ I_vote_rcap 
ayşenur26 (23)
gülizar (22)
StuBBorN (17)
GİZEMLİ (15)
gulay_deniz (14)
Fethan (11)
girl_nez07 (11)
gizemli_peri (9)
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
MUSİC@İSACAN

@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @

+4
seninle_mutluyum
StuBBorN
S_e_R_D_a_R
İSACAN
8 posters
YazarMesaj
İSACAN
SİTE KURUCUSU
SİTE KURUCUSU
İSACAN

Erkek
yaptığınız iş : Bilgi işlem @ Grafik
nick : Ege Efsanesi

@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Empty
MesajKonu: @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @   @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 12:46 am

Sevgili Arkadaşlar ben site kurucunuz isacan...Smile Aslen Kütahyalıyım, ve halen kütahyada yaşamaktayım..Ama hayatımın 10 senesini Antalyada geçirdim..Smile onun için Ana vatanım Kütahya Memleketim Antalya diyorum...Smile Bilgisayar proğramcısıyım ayrıca grafikle ugraşıyorum...boş zamanlarımda ise özel bir salonun kickboks antrenörlüğünü yapıyorum Smile Bu siteyi kurmaktaki amacım ise; yepyeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurmak ve kurdurmak yada vesile olmak...İnşallah başarılı olurum...Smile haaa bu arada bekarım albino hepinize iyi eğlenceler dilerim cheers
https://lovebook.yetkin-forum.com
S_e_R_D_a_R

S_e_R_D_a_R

Erkek
yaptığınız iş : Teknoloji
nick : S_e_R_D_a_R

MesajKonu: Geri: @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @   @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimePaz Eyl. 21, 2008 2:03 am

A.s abi hayırlı olsun yeni siten. Güzel olmuş herkese iyi eğlenceler... Smile
StuBBorN

StuBBorN

Kadın
yaptığınız iş : öğrenci
nick : StuBBorN

MesajKonu: Geri: @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @   @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 9:17 pm

ben bu serdarı arıyordum yaaa bir sürü zeka sorusu sormuş cvpları yazmadan çekip gitmiş...
seninle_mutluyum

seninle_mutluyum

MesajKonu: Geri: @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @   @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 9:26 pm

abilerin abisi çok teşekkürler...bizlere güzel bir site armağan ettiğin için seni seviyorummmmm..Smile serdarcım selamlar sende hoşgeldin... affraid
S_e_R_D_a_R

S_e_R_D_a_R

Erkek

MesajKonu: Geri: @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @   @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 9:40 pm

Benim bi yere gittiğim yok burdayım hayırdır hangi zeka sorusuymuş o yaw Very Happy Yaz bakalım zeka sorusunu da biz de öğrenelim ona göre cevap verelim SmileSmile H.b arkadaşım sende h.g Smile
İSACAN
SİTE KURUCUSU
SİTE KURUCUSU
İSACAN

Erkek

MesajKonu: Geri: @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @   @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 9:43 pm

serdarın zeka soruları bitmezki.. adam buluyo işte yavvvvv Smile BU ARADA HERKEZ HOŞGELDİ santa
S_e_R_D_a_R

S_e_R_D_a_R

Erkek

MesajKonu: Geri: @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @   @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 9:46 pm

Her gün aynı şeyleri yapa yapa insan beyni gerilermiş abi. Biraz beyni yoralım ki formunu korusun değil mi... Smile
StuBBorN

StuBBorN

Kadın
nick : StuBBorN

MesajKonu: Geri: @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @   @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 1:51 pm

sorunu gördüm ve cvbını yazdım inşallah doğrudur Rolling Eyes
S_e_R_D_a_R

S_e_R_D_a_R

Erkek

MesajKonu: Geri: @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @   @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 2:50 pm

Smile Smile
girl_nez07

girl_nez07

Kadın
nick : girl_nez07

MesajKonu: Geri: @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @   @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 10:25 pm

slm arkadaşlar antalyadan hepinize sevgilerimle...Smile
İSACAN
SİTE KURUCUSU
SİTE KURUCUSU
İSACAN

Erkek

MesajKonu: Geri: @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @   @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 10:29 pm

HOŞGELDİN NEZ...ANTALYANIN SICAKLARINI İSTİYORUZ SENDEN BİRAZ KÜTAHYAYA...MALUM BURASI SOĞUDU BİRAZ:) TEKRAR HOŞGELDİN KEYFİNİ ÇIKAR... bounce
girl_nez07

girl_nez07

Kadın

MesajKonu: Geri: @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @   @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 10:32 pm

hoşbulduk teşekkürler..güzel bir site yapmışsınız .. bikaç arkadaşım var burda zaten.. özellikle asiye Smile gerçekten güzel olmuş .. antalyanın sıcaklarını istiyorsanız hemen gönderiyorum deniziyle birlikte...alın bakalım:)
@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Antalya_Konyaalti_Plaji
İSACAN
SİTE KURUCUSU
SİTE KURUCUSU
İSACAN

Erkek

MesajKonu: Geri: @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @   @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 10:33 pm

VAYY SÜPERSİN SEN YA..BU NE HIZ..ISCACIK OLDUK BURDA:) TEŞEKKÜRLER...BİDE GÜNEŞ KREMİ VE GÖZLÜK RİCA ETSEK santa santa santa
girl_nez07

girl_nez07

Kadın

MesajKonu: Geri: @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @   @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 10:34 pm

yaaa onuda kendiniz alın artık benden bu kadar:) neyse iyi geceler yarın görüşürüz...selamlar hepinize drunken
S_e_R_D_a_R

S_e_R_D_a_R

Erkek

MesajKonu: Geri: @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @   @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 10:46 pm

Yok abi yok Kütahya'nın havası çok süper böyle yaşanmaz Antalya'da filan. 2 ay kaldım nefes alınmıyo yahu. H.g aramıza nez... Smile
İSACAN
SİTE KURUCUSU
SİTE KURUCUSU
İSACAN

Erkek

MesajKonu: Geri: @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @   @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 11:06 pm

dostum biz tam 9 yıl yaşadık orda lem...ahhhh ahhhh özledim vallaaaa..şimdi ne güzel konyaaltında yada larada denizde şezlonguma uzanmış soguk kolamı yudumluyor ve nefis çıtırlara bakıyor olucaktım king
Azrail43

Azrail43

Erkek
yaptığınız iş : serbest
nick : Azrail43

MesajKonu: Geri: @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @   @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 11:44 pm

hepinize kütahyadan selam arkadaşlar...iyi eğlenceler dilerim hep birlikte:)
Fethan

Fethan

Kadın
yaptığınız iş : serbest muhasebeci
nick : Fethan

MesajKonu: Geri: @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @   @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 4:17 pm

herkese selamlar
İSACAN
SİTE KURUCUSU
SİTE KURUCUSU
İSACAN

Erkek

MesajKonu: Geri: @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @   @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 7:39 pm

tüm üyeler hepiniz tekrar hoşgeldiniz Smile keyfinize bakın alien
melek43

melek43

Kadın
nick : melek43

MesajKonu: Geri: @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @   @ SELAM MİLLET BEN İSACAN @ Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 9:36 pm

selam arkadaşlar,,,kütahyadan melek,,,tüm site arkadaşlarıma merhaba demek istedim:)

@ SELAM MİLLET BEN İSACAN @
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SELAM ARKADAŞLAR KÜTAHYA TİCARET LİSESİ MEZUNU
» BİZ AYRILDIK DİYEMEDİM...CLİP BY İSACAN
» SİBEL CAN --- AŞKIMIZ İÇİN --- CLİP BY İSACAN
» SİBEL CAN --- AŞKIMIZ İÇİN --- CLİP BY İSACAN
» FERHAT GÖÇER---BU ŞARKI BİZİM OLSUN--CLİP BY İSACAN