GERÇEK AŞK KAPIYI BİRKERE ÇALAR
LÜTFEN EMEĞİMİZE SAYĞI GÖSTERİP ÜYE OLUNUZ SEVGİLERİMİZLE
L.O.V.E.B.O.O.K
LÜTFEN EMEĞİMİZE SAYĞI GÖSTERİP ÜYE OLUNUZ SEVGİLERİMİZLE
L.O.V.E.B.O.O.K
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞGELDİNİZ

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» FERDİ TAYFUR --- SANMA SANA GERİ DÖNERİM CLİP
GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 11:03 am tarafından yorgun06

» KİM ARABASINI BURDA YIKATTIRMAK İSTER :)
GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 11:02 am tarafından yorgun06

» ---- SATILIK AV KÖPEKLERİ ---- TAVŞANCI KÖPEKLER
GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 3:26 pm tarafından İSACAN

» FACEBOOK DEHŞETİ
GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 10:36 am tarafından İSACAN

» AŞK-I MEMNU DİZİSİ FİNALİ... ROMANIN SON KISMI
GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 6:52 pm tarafından İSACAN

» SEN YAŞA DİYE
GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 6:05 pm tarafından İSACAN

» ASTIM HASTALIĞININ ÇARESİ
GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 12:59 pm tarafından İSACAN

» Whitney Houston - I Will Always Love You ---UNUTULMAZ BODYGUARD
GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 11:55 am tarafından girl_nez07

» CENGİZ KURTOGLU -- SENİN ESERİN VE SENSİZ KUTLADIM 2 CLİP
GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 11:53 am tarafından gulay_deniz

» K A L B İ N İ N S A H İ B İ
GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 11:50 am tarafından gülizar

» Domuz Gribinden Korunma Önerileri
GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 11:49 am tarafından gülizar

» CÜBBELİ AHMET HOCA---TEKE TEK PROGRAMI
GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM Icon_minitimePaz Ocak 03, 2010 4:54 pm tarafından İSACAN

» DELİKANLI SÖZLER--HARBİ SÖZLER
GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM Icon_minitimeCuma Kas. 06, 2009 12:14 pm tarafından İSACAN

» SEVGİ SÖZLERİ-AŞK SÖZLERİ
GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM Icon_minitimeCuma Kas. 06, 2009 12:13 pm tarafından İSACAN

» ALACAKARANLIK - TWILIGHT ***SÜPER FİLM
GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 3:22 pm tarafından nanek_cyprus

» Zeki Kadınlara Saygılarımla:))))
GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 3:20 pm tarafından gulay_deniz

» ŞANSIMA BAK --- GÜZEL BİR KOMEDİ AŞK
GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 3:19 pm tarafından seninle_mutluyum

» bir iyi birde kötü haber...
GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 3:46 pm tarafından StuBBorN

» ÇILGIN AŞK ADASI FİLM SEYRET
GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 1:05 pm tarafından gulay_deniz

» BAKICI - THE SITTER FİLM SEYRET
GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 1:04 pm tarafından seninle_mutluyum

Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 75 kişi C.tesi Ağus. 20, 2016 2:41 am tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 164 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: omernet

Kullanıcılarımız toplam 646 mesaj attılar bunda 318 konu
En iyi yollayıcılar
İSACAN (328)
GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM I_vote_lcapGÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM I_voting_barGÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM I_vote_rcap 
S_e_R_D_a_R (162)
GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM I_vote_lcapGÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM I_voting_barGÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM I_vote_rcap 
ayşenur26 (23)
gülizar (22)
StuBBorN (17)
GİZEMLİ (15)
gulay_deniz (14)
Fethan (11)
girl_nez07 (11)
gizemli_peri (9)
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
MUSİC@İSACAN

GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM

YazarMesaj
İSACAN
SİTE KURUCUSU
SİTE KURUCUSU
İSACAN

Erkek
yaptığınız iş : Bilgi işlem @ Grafik
nick : Ege Efsanesi

GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM Empty
MesajKonu: GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM   GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM Icon_minitimePaz Eyl. 21, 2008 12:52 am

Geçmişime gömdüğüm bir kaç şeyden biriydin sen.

Küçüktüm belki... yada haddinden fazla büyük.

Her an karşıma çıkma ihtimalin vardı sanki...

Yollarda tedirgin adımlarımdın benim. arkamdan omzuma dokunacak biriydin...

Sıcacık elleriyle tekrar ellerimi saracak biri...
unutmak istedim, beceriksizlerimden biriydin...

Her vazgeçişimde gözlerin gelirdi aklıma..
O kadar güzeldiler ki... vazgeçemedim...

Her sabah o gülen yüzünü görmek tek mutluluğumdu...
Unutamadım seni sevgilim... istedim... çok istedim...
Ama dedim ya beceriksizliklerimden biriydin...

Dön dedin. gelmeyi denedim... olmadı.
Dönüşü yoktu girdiğim yolun ve ben sevmiyordum gittiğim yolu... Ama yapamadım...sana dönmeyi bile beceremedim.

Uçurumdun... baktığımda başımı döndüren bir boşluktun sen...
Ve hala öylesin gittikten sonra yeri doldurulamayan bir boşluk...

Seni seviyordum. küçüktüm belki... yada haddinden fazla büyük.

Seni düşünmeyi yasaklamıştım beynime... söz geçiremedim...

Şimdi tedirgin adımlarımsın benim...
Yüzümü çevirdiğim her yerde gözlerini görme ihtimaliyle geçiyor günler...

Ve ben biliyorum...

GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM...
https://lovebook.yetkin-forum.com

GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA YOK OLACAĞIM BİLİYORUM
1 sayfadaki 1 sayfası